пʼятниця, 12 вересня 2014 р.

День фізкультури і спорту

До Дня фізкультури і спорту учні класу взяли участь у різних заходах.
   Редколегія класу виготовила плакат "Спорт-це мир!"
  9 вересня учні класу змагались у шаховому турнірі школи, що проходив у трьох вікових групах: 1-4 класи, 5-8 класи і 9-11 класи.

Переможці ( учні, що зайняли 1 місце у своїй групі) взяли участь у міському турнірі, що проходив 11 вересня в РБК. Команда НВК № 2 здобула абсолютну перемогу над школами міста, посівши 1 місця в усіх вікових групах. Чемпіонами міста стали: Захарченко Владислав (3-А клас), Харченко Максим (7-Б клас), Баханович Олег (9-Бклас).
 12 вересня команда класу взяла участь у спортивному параді і змаганнях, що проходили на шкільному спортивному майданчику. Ми зайняли перші місця у естафетах 4×50 м серед хлопців і дівчат.
  7 учнів класу стали учасниками міського велопробігу " За єдину Україну" довжиною 12 км.

Окрема подяка батькам і рідним, які також підтримали захід і разом з нами подолали дистанцію: Буханець Юлії Вікторівні, Весельському Сергію Вікторовичу, Смагленко Валентині Олексіївні, Бойку Олексію Івановичу, Бойко Інні Яківні.